Vale Hizmetleri
Diğer Hizmetlerimiz

Vale Hizmetleri

Yaşadığınız sorunlar karşısında kesin çözümleri elde edebilmek için Vale Hizmetleri ile tanışabilirsiniz. Böylece sorunlarınızın en az şekilde atlatılmasına olanak verilecektir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta olan firmamız Çizmeci Otomotiv sayesinde bazı durumlara karşı tedbir alabileceğinizin altını çizmekteyiz. Kaza anında, arızalarda veya yakıt bitmesi gibi olaylarda araçlarınızın kullanılması mümkün olmayacaktır. Bu tür durumlarda firmamızla iletişime geçebilir ve ihtiyaçlarınızın yanıt bulacağına şahit olabilirsiniz. Şehir içinde veya şehir dışında uzak mesafelerde dahi kurtarma işlemlerinin hızla tamamlanacağını görmüş olacaksınız. Bulunduğunuz konumları bildirmeniz halinde sorunlarınızın hemen çözüme kavuşacağını göreceksiniz. En iyi hizmetleri tek bir çatı altında alabilecek ve ekonomik fiyatları ödeyebileceksiniz. Mağdur olmayacağınız bu hizmetler gayet uygun fiyat garantisiyle sizlerle olacaktır.

Vale hizmeti nedir?

Ciddi sorunları yaşamanız durumunda çekici araçlarla birlikte vale hizmetlerini de almak isteyebilirsiniz. Kurtarma işlemleri içerisinde dahil olan bu hizmetlerin avantaj sağlayacağını belirtmekteyiz. Araçlarınızın en iyi ve hızlı şekilde servis noktalarına ulaştırılmasında faydalanacağınız vale hizmetleri ile hemen tanışabileceksiniz. Ani durumlar karşısında tehlike içerisinde kalmamanız gerekmektedir. Oto çekici hizmetlerinde hızlı sonuçlara ulaşabilir ve sorunlarınızın çözüme kavuşacağını görebilirsiniz. Tehlikeli anlarda dahi hemen ulaşabileceğiniz servis hizmetlerimiz ve vale adamlarımız sayesinde tedirgin olmayacaksınız. Araçların hareket ettirilmesinin sakıncalı olacağı durumlarda rahat edeceğiniz tercihlerde bulunmanıza olanak verilecektir. İhmal edilmemesi gereken hizmetlerin detaylarını öğrenebilir ve hemen taleplerinizi oluşturabilirsiniz.

Araç kurtarma hizmeti

Vale adamlarla birlikte sunulan araç kurtarma hizmetlerinde profesyonel tercihlerde bulunmanız için firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Personellerimiz ile acil durumlarda faydalı sonuçlara ulaşmış olacaksınız. Gerekli bilgilere hemen ulaşmak ve bulunduğunuz konumlardan araçlarınızın alınmasına olanak verebilmek için doğru adımlar sizleri bekliyor olacaktır. Transfer işlemleri için en rahat edeceğiniz tekliflerin sunulacağını belirtiyoruz. Güler yüzlü personellerimizin eşlik edeceği bu hizmetlerde hedeflerinize ulaşmış olacaksınız. Hiçbir sorunu yaşamadan faydalanacağınız adımlar ile araçlarınızın ideal noktalara ulaştırılacağından emin olabilirsiniz. Çeşitli sebeplerden dolayı çalıştıramadığınız araçlarınızın alınmasında vale hizmeti etkili olmaktadır. Böylece olumsuzlukların ve hasarların artmaması için tedbirleri hemen alabileceğinizin altını çizmekteyiz. Bir telefonla ulaşacağınız ekiplerimiz ile servislerimizin kalitesine ve fiyatlarına göz atabilirsiniz.

İlgili Konular

Yağ değişimi yapılmazsa ne olur?

Yağ değişimi yapılmazsa ne olur?

Araçların yüksek performansta çalışmasının bazı parçalar sayesinde mümkün olacağını belirtebiliriz. Buna göre motor hareketlerinin düzenli olması için yağ değişimlerine mutlaka önem verilmelidir. Bu aşamada Yağ değişimi yapılmazsa ne olur? Sorusunun da gündeme geldiğini belirtebiliriz. Zaman kaybetmeden yaptırmanız gereken bu işlemi aksatmanız durumunda ise araçların çekiş gücü düşecektir. Eksilmesi durumunda gerekli tedbirler alınarak aracın performansının eski haline gelmesi için değişimler yapılabilecektir. Firmamızı aramanız halinde randevularınızı oluşturarak yağ değiş...

Rehbere git

Seyir halinde lastik neden patlar?

Araçlarda taşıyıcı düzeneklerden olan lastiklerle ilgili problemlerin ani bir şekilde yaşanması halinde ne yapmanız gerektiğini merak ediyor olabilirsiniz. Yeterince kontrolden geçmeyen veya bakımı yapılmayan lastiklerin yolculuk esnasında patlaması durumunda büyük sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Seyir halinde lastik neden patlar? Sorusuna yanıt bulmanızı kolaylaştıracak olan adresimiz ile rahat edeceğiniz sonuçlara ulaşabileceksiniz. Bu gibi olumsuz durumları yaşamamak ve hem kendi güvenliğinizi, hem de yolcuların canını tehlikeye atmamak için mutlaka zamanında bakım yap...

Rehbere git
Seyir halinde lastik neden patlar?
Airbag Tamiri

Airbag Tamiri

Airbag nedir; araçlarda çarpışma anında içerisine gaz ya da hava dolan, bağlı emniyet kemeri ile birlikte sürücünün ve diğer yolcuların güvenliğini sağlayan yastığa "Airbag" denilmektedir. Hava yastıkları saniyenin 1/10 gibi kısa bir sürede açılmakta ve ciddi yaralanmaların oluşmasını engellemektedir.

Rehbere git

Motor yağı aracın çekişini etkiler mi?

Aracınızda iyi bir performans için her bir parçanın doğru çalıştığından emin olmalısınız. Bu etkenler arasında en önemlisi ve en çok dikkat edileni ise motor yağı ile ilgili olacaktır. Motor yağı aracın çekişini etkiler mi? Şeklindeki sorularınızı yanıtlamak üzere kaliteli ve profesyonel hizmetleri sunmakta olan ekiplerimize ulaşabilirsiniz. İşini gayet ciddiyetle ve titiz bir şekilde tamamlayan servislerimiz sayesinde araç çekiş gücünüzün olumsuz etkilenmesine neden olan faktörlerin yok edileceğini belirtmekteyiz. Zamanla eksilen motor yağından dolayı aksilik yaşamamanız i...

Rehbere git
Motor yağı aracın çekişini etkiler mi?