Sefaköy Oto Sanayi

Sefaköy Oto Sanayi

Kaliteli ve ekonomik araç servis uzmanı Sefaköy Oto Sanayi, marka model ayırmaksızın araçlara bakım hizmeti sağlamaktadır. Nitelikli ve alanında uzman ekiplerle araçların ihtiyaç duyduğu bakımlar servis bünyesinde hızlı bir şekilde verilmektedir. Ankara içinde yer alan diğer bayilerden çok daha uygun bir fiyata tüm bakım işlemleri Sefaköy oto sanayi aracılığıyla araç sahiplerine ulaşmaktadır. 

Sefaköy Oto Sanayi Avantajları

  1. Yağ ve filtre değişiklikleri
  2. Lastik rotasyonları
  3. Motor ve akü bakımları
  4. Egzoz emisyon ölçümleri
  5. Elektrik ve teknik işlemleri
  6. Periyodik bakım
Uzman Teknisyenler

Kendini sürekli geliştiren ve yenileyen teknisyenlerden oluşan  büyük bir ekiple tamir işlemleri gerçekleşmektedir. Sefaköy oto sanayi, bakım işlemlerini sürekli denetleyerek kontrol etmektedir. Bu yapıyla firma, hizmetlerini iyileştirmeyi ve geliştirmeyi hedeflemektedir. 

İç Huzur

Servis içerisinde gerçekleşen bakım hizmetleri ile araçlar, güvenli bir şekilde yıllarca performanslı kalmakta ve dinamik yapısını korumaktadır. Sefaköy Oto Sanayi merkezinde, yapılan düzenli bakım ve onarımlar sayesinde araçlarda oluşmuş veya oluşabilecek en küçük hasarlar bile tespit edilerek çözüme kavuşmaktadır. 

Sefaköy Oto Sanayi

Periyodik Bakım

Periyodik Bakım

Periyodik bakım işlemleri, her aracın düzenli olarak yaptırması gereken ve zorunlu tutulmuş bakımlardan biridir. Sefaköy Oto Sanayi Merkezi sayesinde araçların düzenli olarak alması gereken periyodik, kış, bahar ve egzoz muayene hizmetleri sağlanarak aracın, güvenli bir şekilde trafiğe çıkması sağlanmaktadır. 

Bilgisayar Destekli Bakımlar

Son teknoloji araç bakım ekipmanlarından biri olan bilgisayar destekli arıza tespit cihazları ile bakım işlemleri hız kazanmaktadır. Bu cihazların hizmetlerde kullanılması hasarların doğru bir şekilde tespit edilmesini ve aracın yanlış bir yerine yapılacak uygulamaların önüne geçmektedir. Bilgisayar destekli cihazlar, bakım ünitelerinin tümünde kullanılmaktadır. 

Yedek Parçalar

Araçlara ihtiyaçları doğrultusunda takılan yedek parçalar üretici firma standartlarında oluşturulmuştur. Bu anlamda Sefaköy oto sanayi merkezinde araçlara takılan parçaların tamamı orijinal olmakla birlikte araçla uyumlu olacak şekilde seçilmektedir.

  • Yedek parça hizmetini alanında uzman ve bilgili teknisyenler sağlamaktadır.
  • Araca takılan yeni parçalar ile aracın değer kaybetmesi söz konusu bile değildir. Aksine araç servisten çıktıktan sonra performans ve değer kazanmaktadır. 

Periyodik Bakım