Araç Aydınlatma Sistemleri

Araç Aydınlatma Sistemleri

Araç içinde ve dışında yer alan aydınlatma sistemleri sayesinde günün her saatinde en iyi deneyimlere ulaşabilirsiniz. Araçların aydınlatılmasında tercih edilen birden fazla alternatif bulunmaktadır.

Led ampullerin kullanımıyla tasarruflu bir şekilde çözümlerin üretildiği görülmektedir. Kullanılacak alanlara ve amaçlara göre değişmekte olan renklerde ve özelliklerde ampullerin seçilmesi mümkündür. İç ve dış kısımlarda bulunan bu sistemler sayesinde ne gibi avantajları elde etmekte olduğunuzun yanıtını alabileceksiniz. Seçeceğiniz ışıkların kalitesi, hayati önem taşıyan konulardan birisidir. Çizmeci Otomotiv olarak yolda ilerlediğiniz esnada kritik noktalarda dahi en uygun şiddette ışığı alabilmeniz için bu sistemlerin faydalı olacağını belirtiyoruz. 

Araç Dış Aydınlatma Sistemleri Nelerdir?

Yolun iyi bir şekilde aydınlatılması için Araç Dış Aydınlatma Sistemleri ile ilgili doğru tercihlerde bulunmanız gerekmektedir. Seyir halindeyken görüş seviyesinin yeterli olabilmesi için farların doğru ve hasarsız çalışması gerekmektedir. Park lambalarından, darlardan, sinyal lambasından ve sis farından oluşmakta olan dış aydınlatma sayesinde yola adapte olabileceksiniz. Böylece karşınıza çıkabilecek tüm engelleri hemen fark edebileceğinizin altını çiziyoruz. Aydınlatma sisteminde yer alan sigorta ise alıcıların ve tesisatın kısa devreye karşı korunmasını sağlamaktadır. Bu gibi tehlikelerden kurtulmanız için tüm parçaların kusursuz ve arızasız çalışması önemlidir. Çizmeci Otomotiv olarak en ufak bir sorunla karşılaştığınızda ise hemen uzman servis kadromudan hizmet alabilirsiniz.

Araç İç Aydınlatma Sistemleri Nelerdir?

Konforunuzdan ödün vermemeniz için en güvenilir kavramları oluşturan Araç İç Aydınlatma Sistemleri ile tanışabilirsiniz. Tavanda yer alan lambalar ve okuma lambası, zemin veya kapıda bulunan aydınlatmalar, bagaj lambası ve gösterge lambaları ile torpido gözünün aydınlatılmasını sağlayan parçaların bu elemanlar içerisinde yer aldığını belirtebiliriz. Dekoratif tasarımlara sahip olacak şekilde üretimi gerçekleştirilen parçalar sayesinde daha fonksiyonel çalışan alanlara sahip olabilirsiniz. Daha keyifli ve eğlenceli deneyimleri yaşamak için modern aydınlatma markalarına ve ürünlerine yönelik araştırmaları yapabilirsiniz. Yüksek standartlara sahip ürünleri tercih etmeniz halinde sürüş güvenliği açısından doğru adımları atmış olacaksınız.

Aydınlatma ve ikaz sistemi Nedir?

Gece ve gündüz saatlerinde güvenilir bir sürüş keyfini yaşamanızı sağlayacak Aydınlatma ve ikaz sistemi parçaları bulunmaktadır. Otomobillerinizde akü, kontak anahtarı, göstergeler, sigorta, lambalar, flaşör ve fren-geri vites müşürü gibi parçalar bu alanda yer almaktadır. Kontağı çalıştırdığınız andan itibaren aküden aldığı güç ile sigortadan geçen ve lamba düğmesine gelmekte olan bu elektrik akımı sayesinde çalışmaktadır.

İlgili Konular

Motor yağı aracın çekişini etkiler mi?

Motor yağı aracın çekişini etkiler mi?

Aracınızda iyi bir performans için her bir parçanın doğru çalıştığından emin olmalısınız. Bu etkenler arasında en önemlisi ve en çok dikkat edileni ise motor yağı ile ilgili olacaktır. Motor yağı aracın çekişini etkiler mi? Şeklindeki sorularınızı yanıtlamak üzere kaliteli ve profesyonel hizmetleri sunmakta olan ekiplerimize ulaşabilirsiniz. İşini gayet ciddiyetle ve titiz bir şekilde tamamlayan servislerimiz sayesinde araç çekiş gücünüzün olumsuz etkilenmesine neden olan faktörlerin yok edileceğini belirtmekteyiz. Zamanla eksilen motor yağından dolayı aksilik yaşamamanız i...

Rehbere git

Yağ değişimi yapılmazsa ne olur?

Araçların yüksek performansta çalışmasının bazı parçalar sayesinde mümkün olacağını belirtebiliriz. Buna göre motor hareketlerinin düzenli olması için yağ değişimlerine mutlaka önem verilmelidir. Bu aşamada Yağ değişimi yapılmazsa ne olur? Sorusunun da gündeme geldiğini belirtebiliriz. Zaman kaybetmeden yaptırmanız gereken bu işlemi aksatmanız durumunda ise araçların çekiş gücü düşecektir. Eksilmesi durumunda gerekli tedbirler alınarak aracın performansının eski haline gelmesi için değişimler yapılabilecektir. Firmamızı aramanız halinde randevularınızı oluşturarak yağ değiş...

Rehbere git
Yağ değişimi yapılmazsa ne olur?
Seyir halinde lastik neden patlar?

Seyir halinde lastik neden patlar?

Araçlarda taşıyıcı düzeneklerden olan lastiklerle ilgili problemlerin ani bir şekilde yaşanması halinde ne yapmanız gerektiğini merak ediyor olabilirsiniz. Yeterince kontrolden geçmeyen veya bakımı yapılmayan lastiklerin yolculuk esnasında patlaması durumunda büyük sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Seyir halinde lastik neden patlar? Sorusuna yanıt bulmanızı kolaylaştıracak olan adresimiz ile rahat edeceğiniz sonuçlara ulaşabileceksiniz. Bu gibi olumsuz durumları yaşamamak ve hem kendi güvenliğinizi, hem de yolcuların canını tehlikeye atmamak için mutlaka zamanında bakım yap...

Rehbere git

Airbag Tamiri

Airbag nedir; araçlarda çarpışma anında içerisine gaz ya da hava dolan, bağlı emniyet kemeri ile birlikte sürücünün ve diğer yolcuların güvenliğini sağlayan yastığa "Airbag" denilmektedir. Hava yastıkları saniyenin 1/10 gibi kısa bir sürede açılmakta ve ciddi yaralanmaların oluşmasını engellemektedir.

Rehbere git
Airbag Tamiri